«    Апрель 2024    »

7M12305 «Төтенше жағдайларда қорғау» / Защита в чрезвычайыных  ситуациях

Үміткерлерге талаптар

Требования к кадидатам

-        азаматтық қорғау органының қызметкері;

-        магистратураға - 1 жыл жəне 2 жыл оқу Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрінің 2021 жылғы 20 тамыздағы № 411 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Төтенше жағдайлар министрлігінің арнаулы оқу орнында іске асырылатын білім беру бағдарламаларының тізбесінде көзделген жоғары   білімнің   білім   беру   бағдарламаларын меңгерген адамдар үшін көзделген.

-        Оқу мерзімі 1,5 жыл бейінді білімі жоқ адамдар үшін көзделген.

өтіл бойынша:

-        ғылыми-педагогикалық жəне бейіндік бағыттағы магистратураға - азаматтық қорғау органдарында практикалық жұмыс өтілі кемінде 1 жыл.

-        действующий сотрудник органа гражданской защиты;

-        в магистратуру - 1 год и 2 года обучения предусмотрен для лиц, освоивших образовательные программы высшего образования, предусмотренные Перечнем образовательных программ, реализуемых в специальном учебном заведении Министерства по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан, утвержденные приказом Министра по чрезвычайным ситуациям Республики Казахстан от 20 августа 2021 года № 411.

-        Срок обучения 1,5 года предусмотрен для лиц, не имеющих профильного образования.

- по стажу:

-   в   магистратуру   научно-педагогического   и профильного   направления   -   стаж   практической работы в органах  гражданской  защиты  не  менее 1 года.

ЕМТИХАНДАР

I.       ШЕТ ТІЛІ БОЙЫНША ЕМТИХАН: (таңдау бойынша ағылшын, неміс, француз тілдері)

Емтихан тапсырудан босатылады:

-        шет   тілін   меңгеруді   растайтын   мынадай халықаралық сертификаттары бар үміткерлер:

Ағылшын тілі:

магистратураға:   IELTS   (International   English Language Tests System) шекті балл кемінде 6,0;

IELTS INDICATOR шекті балл кемінде 6,0;

TOEFL ITP (Test of English as a Foreign Language Institutional Testing Programm) шекті балл кемінде 543 балл;

TOEFL IBT (Test of English as a Foreign Language Institutional Testing Programm Internet-based Test) шекті балл кемінде 60;

TOEFL PBT (Test of English as a Foreign Language Paper-based testing) шекті балл кемінде 498;

Неміс тілі:

магистратуруға:   DSH   (Deutsche   Sprachpruеfung fuеr den Hochschulzugang) – Niveau C1 / C1 деңгейі;

TestDaF-Prufung – Niveau C1 / C1 деңгейі;

Француз тілі:

м а г и с т р ат уру ғ а : T F I ( Te s t d e F r a n з a i s International™) оқу жəне тындалым секциялары бойынша B1 деңгейден төмен емес;

DELF (Diplome dEtudes en Langue franзaise) – B2

деңгейі,

DALF (Diplome Approfondi de Langue franзaise) – C1

деңгейі;

TCF (Test de connaissance du franзais) – кемінде 50

балл.

II.      МАМАНДЫҚ БОЙЫНША ЕМТИХАН:

Өткізу нысаны, сондай- ақ білім беру бағдарламалары бойынша пəндер тізбесін Академия анықтайды.